header
Historia placówki

Ważne informacje
Kalendarz imprez sportowych

Sukcesy i osiągnięcia

Znani wychowankowie

Zawody, turnieje

Regulaminy i protokoły

Galeria

Partner Street art

Piłka nożna

 
DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1993
 

Instruktor: Janusz Derdak

       Drużyna powstała w 2004 roku. W zajęciach brali udział chłopcy urodzeni
w roku 1993 i 1995. Chłopcy urodzeni w roku 1995 w chwili obecnej są zawodnikami rocznika 1995. Pierwszym trenerem drużyny był pan mgr Andrzej Boroń.
W wyniku zmian organizacyjnych pana  Andrzeja Boronia zastąpił Janusz Derdak, który prowadzi drużynę do chwili obecnej. Drużyna piłki nożnej PMOS bierze udział w rozgrywkach organizowanych przez OZPN Sieradz. W drużynie gra łącznie 26 chłopców urodzonych w roku 1993 i 1994, uczęszczających do szkół gimnazjalnych z terenu powiatu zduńskowolskiego i łaskiego. Od września 2009r. chłopcy będą uczniami szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Zduńskowolskiego.
 

 
     

 


DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1994

 
Instruktor: Rafał Barton

 
      Zespół tworzy grupa 23 chłopców ze Zduńskiej Woli i okolic (Janiszewice, Zapolice, Czechy, Sędziejowice). Nabór do sekcji piłki nożnej odbył się w maju 2005 r. Większość zawodników od tamtego czasu trenuje w zespole. Są to chłopcy, którzy tworzą dobry kolektyw, charakteryzują się dobrym wyszkoleniem technicznym i bardzo dobrymi cechami motorycznymi. Zawodnicy chętnie uczestniczą w zajęciach, turniejach i obozach sportowych. Bardzo dobrze układa się współpraca z rodzicami.   W okresie wiosna – jesień chłopcy trenują na PMOS-ie, natomiast w okresie zimy treningi odbywają się od czterech lat w hali I LO. Zawodnicy trenują trzy razy w tygodniu, dodatkowo w okresie rozgrywek meczowych odbywają się także treningi indywidualne z bramkarzami (jeden raz w tygodniu w okresie wiosna-jesień). Drużyna bierze udział w rozgrywkach ligi okręgowej (o puchar im. Jerzego Michałowicza), w licznych turniejach halowych, turniejach letnich oraz obozach sportowych. Zajęcia są prowadzone w różnorodny sposób, poprzez  treningi techniczne, taktyczne oraz w zależności od okresu, ogólnorozwojowe.

 

 
 
 
 

 
Turniej Diament Zina Cup 2014

23 lutego w sali Szkoły Podstawowej nr 6 odbył się turniej zorganizowany przez PCKSR oraz SPN Diament.
Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna DAP Toruń, który pokonał w finałowym meczu Mazovię. Bardzo dziękujemy rodzicom za tworzenie wspaniałej atmosfery, pomoc w organizacji turnieju oraz gorący doping.

 

ZDJĘCIA można zobaczyć na naszym profilu na facebooku
facebook.com/pcksr.zdunskawola


Google+