header




Historia placówki

Ważne informacje
Kalendarz imprez sportowych

Sukcesy i osiągnięcia

Znani wychowankowie

Zawody, turnieje

Regulaminy i protokoły

Galeria









Partner Street art

Sukcesy i osiągnięcia sportowe

Sukcesy sportowe wychowanków
Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
w Zduńskiej Woli w roku szkolnym 2011/12
 
 
LEKKA ATLETYKA
 
(Trener Aleksander Fryze)
 
 
MITYNG LEKKOATLETYCZNY ALEKSANDRÓW ŁODZKI 3 – 4. 09. 2011 r.

I miejsce w biegu na dystansie 600m zajął Błażej Kula  - kategoria młodzik
 
II miejsce na dystansie 1000m zajął Karol Kusakiewicz - kategoria młodzik
 
 
OTWARTE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW ŁĘCZYCA -  09 – 10. 09.2011 r.

I miejsce na dystansie 300m zajął  Błażej Kula
 
II miejsce na dystansie 300m zajął Karol Kusakiewicz
 
 I miejsce zajął Błażej Kula - 1000m
 
 II miejsce zajął Karol Kusakiewicz - 1000m
 
 
MISTRZOSTWA MAKROREGIONU MŁODZIKÓW KIELCE 17.09.2011 r.

III miejsce w biegu na 1000m zajął BŁAŻEJ KULA

III miejsce w biegu na 2000m zajął KAROL KUSAKIEWICZ
 
 
BIEG ŁĄCZNOŚCIOWCA - SIERADZ  11. 09. 2011 r.

II miejsce w biegu sztafetowym 4 x 1000m zajęli
Dariusz Galoch, Karol Kusakiewicz, Damian Jonczyk i Damian Słupiński
 
III miejsce na dystansie 10000m zajął Michał Urbanowicz


Indywidualne mistrzostwa powiatu zduńskowolskiego
w lekkoatletyce 15. 09. 2011 r.
 
I miejsce - Karol Kusakiewicz 1000m
 
 III miejsce - Sylwia Kozłowska 100m

III miejsce - Aneta Swiniarska 600 m
 
 
Memoriał Mirosława Andrychowicza w sztafetowych
biegach przełajowych 21.09.2011 r.

I miejsce w biegu sztafetoym dziewcząt 5x800
Agnieszka Maciaszek, Aneta Swiniarska, Daria Goszczurna,
Aleksandra Spentana, Daria Leśniczak.

I miejsce w biegu sztafetowym chłpców 5x1500m
Mariusz Szymczak, Dariusz Galoch, Wojciech Maciaszczyk,
Damian Jonczyk, Mateusz Frąckiewicz.  

 

Mistrzostwa powiatu zduńskowolskiego
w sztafetowych biegach przełajowych 30. 09. 2011 r.

I miejsce w kategorii dziewcząt na dystansie 10 x 1000m
Kępa Karolina, Daria Goszczurna, Daria Leśniczak,Daria Puławska,
Agnieszka Maciaszek,Aleksandra Spętana, Aneta Swiniarska,
 
I miejsce w kategorii chłopcy na dystansie 10x1500m
Szymczak Mariusz, Dariusz Ciołkowski, Wojciech Maciaszczyk,
Dariusz Galoch, Patryk Twardowski, Arkadiusz Pietrasiak,
Damian Słupiński, Damian Jonczyk, Dawid Walczak, Tomasz Sikała.
 
 
Ogónopolskie biegi przełajowe Wolbórz 01.10.2011 r.

V miejsce w biegu na 6000m zajął Michał Urbanowicz

X miejsce na dystansie 3000m zajął Damian Jonczyk

XIV miejsce na dystansie 1000m zajęła Daria Borszlak

XI miejsce na dystansie 600m zajęła Aniela Szewczyk

XVI miejsce dystansie 600m zajęła Rychlik Kasia
 
 
Mały memoriał Janusza Kusocińskiego Mistrzostwa Polski Młodzików
w Kielcach 01.02.2011 r.
 
III miejsce w biegu na dystansie 1000m zajął Błażej Kula

XX miejsce w biegu na 2000m zajął Karol Kusakiewicz
 
 
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU ZDUŃSKOWOLSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 16. 09.2011 r.

II miejsce w biegu na dystansie 1000m dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych
zajęła DARIA GOSZCZURNA

III miejsce w biegu na dystansie 1000m dziewcząt  szkół ponadgimnazjalnych
zajęła AGNIESZKA MACIASZEK

I miejsce w biegu na dystansie 1000m chłopców szkół ponadgimnazjalnych
zajął DAMIAN JONCZYK
 
 
MARATON WARSZAWSKI 26.09.2011 r.

DYSTANS 42KM,195M UCZESTNICZYŁ MICHAŁ URBANOWICZ
 
 
Bieg Świętego Maksymiliana, Zduńska Wola 12.10.2011r.

Bieg na dystansie 1000m I miejsce zajął Karol Kusakiewicz

Bieg na dystansie 1200m II  miejsce zajęła Agnieszka Maciaszek

Bieg na dystansie 1500 m I miejsce  zajął Damian Jonczyk

Bieg na dystansie 1500m II miejsce zajął Damian Słupiński

Bieg na dystansie 1500m III miejsce zajął Mateusz Frąckiewicz
 
 
OGÓLNOPOLSKI BIEG PRZEŁAJOWY O NÓŻ KOMANDOSA LUBLIN 07.10.2011 r.

 W biegu na 15 km uczestniczył  MICHAŁ URBANOWICZ
 

Indywidualne mistrzostwa Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego – Uniejów 08-10.2011 r.
 
III miejsce w biegu na 1000m  zajął BŁAŻEJ KULA

IX miejsce w biegu na 1000m zajął KAROL KUSAKIEWICZ

IV miejsce w biegu drużynowym na dystansie 1000m zajęli :  
DAMIAN  JOCZYK, DARIUSZ GALOCH,  KRYSTIAN KORCZOWIDZ,
DOMINIK WIECZOREK, DAWID WALCZAK
 

EKOLOGICZNY  BIEG  DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ- UNIEJÓW   09.10.2011 r.

II miejsce  w kategorii juniorów zajął Dariusz Galoch dystans 10000m
 

Międzypowiatowe sztafetowe biegi przełajowe w Sieradzu 20.10.2011 r.

I miejsce w biegu chłopców na dystansie 10x 1500m zajęli:
 Jonczyk Damian, Mariusz Szymczak,  Arkadiusz Pietrasiak,
Dariusz Galoch, Wojciech Maciaszczyk, Tomasz Sikała,
Patryk Twardowski, Damian Malinowski, Damian Słupiński,
Dawid Walczak, Adam Kamiński

II miejsce w biegu dziewcząt na dystansie 10 x1000m zajęli:
Kępa Karolina, Daria Puławska,Agnieszka Maciaszek,
Aleksandra Spętana, Aneta Swiniarska, Grzelak Daria,
Mikulec Paulina, Mielczarek Aleksandra,
Martyna Gałęska, Natalia Jędras

 
 
Finał Licealiady Łodzkiego Szkolnego Związku Sportowego
w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 1500m - Łódź 23.10.2011 r.
 
I miejsce zajęli:
 Mateusz Niezgodzki, Jonczyk Damian, Mariusz Szymczak, 
Arkadiusz Pietrasiak,Dariusz Galoch, Wojciech Maciaszczyk,
Patryk Twardowski,Dawid Walczak,
Damian Słupiński, Dawid Malinowski.

XI miejsce z
ajęły dziewczęta:
Grzelak  Daria,  Jędras, Spętana ,Swiniarska Aneta,
Mikulec Paulina,Puławska Daria, Gałęska,
Kępa Karolina, Piguła Martyna.

OGÓLNOPOLSKIE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI W TURKU -  11.11.2010 r.

Bieg na dystansie 1500m juniorów młodszych II miejsce 
zajął Damian  Jonczyk

Bieg na dystansie 1500m juniorek  V miejsce 
zajęła  Aneta Swiniarska

IX miejsce
na dystansie 1500m juniorek młodszych 
zajęła Daria Puławska

Bieg na dystansie 1000m młodzików II miejsce
zajął Karol Kusakiewicz

VIII miejsce
na dystansie 1000m młodzików
zajął  Błażej Kula

BIEG SYLWESTOWY  ARTURÓWEK - 31.12.2010 r.

Bieg młodzieżowy na dystansie 2000m
I miejsce zajął Błażej KULA

Bieg  na dystansie 10000 m kategoria  juniorów 
II miejsce zajął  Damian JONCZYK

Bieg na  dystansie 10000 m kategoria juniora młodszego
III miejsce zajął Damian Słupiński
  
 

  

TENIS STOŁOWY

(Trener Bogusław Fingas)

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Sieradzu
26.08.2012 r.
 
III miejsce Krzysztof  Fingas (pierwszy od prawej) 
 
 

 
Turniej tenisa stołowego z okazji DNI SIERADZA - MOSIR Sieradz
27.05.2012 r.
 
I miejsce - Krzysztof FIngas (drugi od prawej) 

 

18.03.2012 r. Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

I miejsce -  kategoria chłopcy gimnazjum
 

 Zakończenie Ligii TKKF Tenisa Stołowego w Zduńskiej Woli

Krzysztof Fingas
III miejsce w drużynie OPOKA 
oraz X miejsce indywidualnie marzec 2012
 

Krzysztof Fingas - II miejsce
 
Turniej z okazji Narodowego Święta Niepodległości
międzypowiatowy 11.11.2011 r.

Damian Małoszczyk - III miejsce
 
Turniej z okazji Narodowego Święta Niepodległości
międzypowiatowy 11.11.2011 r.
 
 
Eliza Zamojska - III miejsce
 
Miejski Turniej Tenisa Stołowego
 w kategorii Dziewcząt-gimnazja 28.10.2011 r. 
 
 
Krzysztof Fingas - I miejsce
Piotr Czyżak- II miejsce
Patryk Kołodziejczyk - III miejsce
 
Miejski Turniej Tenisa Stołowego 
w kategorii Chłopców - gimnazja 28.10.2011r.
 

Szewczyk Emilia - I miejsce
Wołoszyn Magdalena - II miejsce
 
Miejski Turniej Tenisa Stołowego
w kategorii dziewcząt - szkoły podstawowe 04.11.2011r.
 
 
Małoszczyk Filip - I miejsce
 
Miejski Turniej Tenisa Stołowego 
w kategorii chłopców-szkoły podstawowe
04.11.2011 r.
 
 
 
Drużyna PG 3 zajęła III miejsce
 
w Mistrzostwach Powiatu Dziewcząt
– od prawej Oliwia Rachwalak i Eliza Zamojska –
PCKSR – 21.11.2011 r.
 
 
Drużyna PG 1 zajęła I miejsce
 
w Mistrzostwach Powiatu Chłopców
– od lewej Bartosz Ziółkowski – PCKSR- 22.11.2011 r.
 
 
Drużyna PG 3 zajęła III miejsce
 
w Mistrzostwach Powiatu Chłopców
– od lewej Patryk Kołodziejczyk,
Piotr Czyżak, Szymon Grzybowski – PCKSR
 
 
Drużyna PG 3 zajęła V miejsce

w Zawodach Rejonowych w Wieruszowie 02.12.2011 r.
Oliwia Rachwalak i Eliza Zamojska – PCKSR
 
 
 
 
Drużyna PG 1
– od lewej Krzysztof  Fingas, Bartosz Ziółkowski – obaj z PCKSR oraz Michał Józefiak zajęli:
 
Zawody Rejonowe w Zduńskiej Woli – II miejsce 01.12.2011 r.
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w  Rawie Mazowieckiej IV miejsce 14.12.2011 r.

 
 

 


 
Sukcesy sportowe wychowanków
Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
w Zduńskiej Woli w roku szkolnym 2010/11
 
  LEKKA  ATLETYKA

 (Trener: Aleksander Fryze)

BIEG ŁĄCZNOŚCIOWCA - SIERADZ  12. 09. 2010 r.

III miejsce w biegu 1500m zajęła SYLWIA KOZŁOWSKA
            IV miejsce w biegu na 1500m ANETA SWINIARSKA
            IV miejsce w biegu na  2100m juniorów młodszych DAMIAN JONCZYK
            V miejsce w biegu na  2100m zajął MATEUSZ FRĄCKIEWICZ

AZS ŁÓDŻ -15.09.2010 r. ŁÓDZKA MAŁA OLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA
POD PATRONATEM PREZYDENTA ŁODZI.

III miejsce w biegu na 1500 m zajął  MATEUSZ FRACKIEWICZ
III miejsce w pchnieciu kula zajął WITOLD GORCZYCA
IV miejsce w biegu na 1500m zajął GALOCH DARIUSZ
IV miejsce w biegu 300m zajął MARIUSZ SZYMCZAK
V miejsce w biegu na 1000m zajęła ANETA SWINARSKA

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU ZDUŃSKOWOLSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 16. 09.2010 r.

I miejsce w biegu na 1000m dziewcząt szkół ponadgim. -SYLWIA KOZŁOWSKA
II m-ce w biegu na 1000m dziewcząt  szkół ponadgim.- AGNIESZKA MACIASZEK
III miejsce w biegu na 1000m dziewcząt szkół ponadgim.- ALEKSANDRA SPĘTANA
I m-ce w biegu 1000m chłopców szkół ponadgim. zajął MATEUSZ FRĄCKIEWICZ
II miejsce w biegu na 1000m chłopców  szkół ponadgim. MARIUSZ SZYMCZAK
III miejsce w biegu na  1000m chłopców szkół ponadgim. zajął DAMIAN JONCZYK
IV miejsce w biegu na 1000m chłopców szkół ponadgim. zajął DARIUSZ GALOCH

MEMORIAŁ MIROSŁAWA ANDRYCHOWICZA
W SZTAFETOWYM BIEGU PRZEŁAJOWYM
SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH WOJSŁAWICE – 26 09 2010 r.

I m-ce dziewczęta 
W SKŁADZIE: OLA KUJAWA, ANETA SWINIARSKA,
OLA SPENTANA, AGNIESZKA MACIASZEK, SYLWIA KOZŁOWSKA,
 
I m-ce chłopcy 
W SKŁADZIE: MATEUSZ FRĄCKIEWICZ, MARIUSZ SZYMCZK,
DAMIAN JONCZYK, DARIUSZ GALOCH,
ARKADIUSZ PIETRASIAK, WOJCIECH MACIASZCZYK


Biegi ŚWIĘTEGO MAKSYMILIANA Zduńska Wola 06. 10. 2010 r.

Bieg  na dystansie 1000m  I miejsce  KAROL KUSAKIEWICZ
Bieg na dystansie 1200m I miejsce zajęła SYLWIA  KOZŁOWSKA
Bieg na dystansie 1200m II  miejsce zajęła AGNIESZKA MACIASZEK
Bieg na dystansie 1200m III miejsce zajęła DARIA GOSZCZURNA
Bieg na dystansie 1500m  I miejsce zajął  Adam KRYSZTOFIAK
Bieg na dystansie 1500m II miejsce zajął Mateusz NIEZGODZKI
Bieg na dystansie 1500 m IV miejsce  zajął Damian JONCZYK
Bieg na dystansie 1500m V miejsce zajął Dariusz GALOCH
 
 
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŁÓDZKIEGO SZKOLNEGO
ZWIĄZKU SPORTOWEGO UNIEJÓW – 08.10.2010 r.
II miejsce w biegu drużynowym na dystansie 1000m zajęli:
MATEUSZ FRĄCKIEWICZ , DAMIAN  JOCZYK,
PATRYK TWARDOWSKI, DARIUSZ GALOCH


OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY BIEG 
DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ- UNIEJÓW 17.10.2010 r.

III miejsce na dystansie 10000 m
kategoria junior zajął DARIUSZ GALOCH

MISTRZOSTWA POWIATU ZDUNSKOWOLSKIEGO
W SZTAFETOWYYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 15. 10. 2010 r.

I miejsce w przełajowym biegu sztafetowym 10x1500 m
zajęli chłopcy z ZSRCKU WOJSŁAWICE w składzie:
Frąckiewicz Mateusz, Domański Mateusz,
Jonczyk Damian, Szymczak Mariusz,
Arkadiusz Pietrasiak, Dariusz Galoch, Wojciech Mciaszczyk,
Tomasz Sikała, Patryk Twardowski

II miejsce w przełajowym  biegu sztafetowym  10 x 1200m zajęły dziewczęta
z ZSRCKU WOJSŁAWICE w następującym składzie:
Aneta Swiniarska, Agnieszka Maciaszek, Malwina Nyks, Sylwia Kozłowska,
Kornelia Aniołkiewicz, Ola Spętana, Justyna Maniewska,
Ewelina Brocka, Michalska Marlena,
Smolarek Małgorzata, Daria Leśniczak

Międzypowiatowe sztafetowe biegi przełajowe w Sieradzu 20.10.2010 r.

II miejsce w biegu sztafetowym chłopców na dystansie 10x 1500m zajeli:
Frąckiewicz Mateusz, Mateusz Niezgodzki, Mateusz Domański,
Jonczyk Damian, Mariusz Szymczak,  Arkadiusz Pietrasiak,
Dariusz Galoch, Wojciech Maciaszczyk, Tomasz Sikała, Patryk Twardowski.

Finał Licealiady Łodzkiego Szkolnego Związku Sportowego
w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 1500m - Łódź 22. 10. 2010 r.

Frąckiewicz Mateusz, Woźniak Patryk, Mateusz Niezgodzki,
Mateusz Domański, Jonczyk Damian, Mariusz Szymczak, 
Arkadiusz Pietrasiak, Dariusz Galoch,
Wojciech Maciaszczyk, Patryk Twardowski

OGÓLNOPOLSKIE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI W TURKU -  11.11. 2010 r.

Bieg na dystansie 1500m juniorówmłodszych I miejsce zajął Damian Jonczyk
Bieg na dystansie 1500m juniorów młodszych II miejsce zajął Dariusz Galoch
Bieg na dystansie 1500m juniorek młodszych IV miejce zajęła  Aneta Swinarska

BIEG SYLWESTOWY  ARTURÓWEK - 31.12.2010 r.
Bieg na dystansie 10000m juniorów młodszych
I m-ce zajął Damian JONCZYK
Bieg na dystansie 10000m juniorów 
II m- ce zajął Dariusz GALOCH
Bieg na dystansie 10000m juniorów 
III m - ce zajął Mateusz Frąckiewicz

Zgrupowania sportowo – szkoleniowe zorganizowane przez Łódzki Okręgowy
Związek Lekkiej Atletyki, Krajowe Zrzeszenie Ludowych
Zespołów Sportowych w Warszawie, 
Zieleniewo k/ Stargardu Szczecińskiego, Borowice k/ Karpacza.

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych Żerków 05.03.2011 r.
 
IX miejsce w biegu 2000m zajął Błażej Kula
X miejsce w biegu na 3000m zajęła Aleksandra Kujawa
XII miejsce w biegu na 4000m zajął Mateusz Frackiewicz

Halowe Mistrzostwa LZS szkół ponadgimnazjalnych Spała  - 11. 03. 2011 r.
 
II miejsce w biegu na 800m zajęła Daria Goszczurna
III miejsce w biegu 1500m zajął Dariusz Galoch
III miejsce w biegu 1000m zajął  Błażej Kula
IV miejsce w biegu na 1500m zajął Damian Jonczyk
IV miejsce w sztafecie 4x200m zajęła sztafeta w następującym składzie:
Szymczak Mariusz, Pietrasiak Arkadiusz, Niezgodzki Mateusz, Dariusz Galoch
VI miejsce w biegu na 200m zajął Mateusz Niezgodzki
IX miejsce w biegu na 1500m zajął Twardowski  Patryk
X miejsce w biegu na 1500m zajął Maciaszczyk Wojciech
 
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady w Bydgoszczy odbytych podczas  Makroregionu Centralnego w biegach przełajowych – Końskie 19.03.2011 r.
 
Kwalifikacje uzyskali:  Aneta Swiniarska 2000 m, Daria Goszczurna 3000 m,
Damian Jonczyk 5000m i Mariusz Szymczak 5000m.

VI Wojewódzki bieg pamięci Jana Pawła II – Łask 27.03. 2011 r.
I miejsce na dystansie 1500m zajął Błażej Kula
III miejsce zajął Karol Kusakiewicz
II miejsce na dystansie 1000m zajęła Edyta Konieczna
III miejsce na dystansie 800m zajął Damian Rębacz
I miejsce zajęła Ola Kujawa w kategorii open na dystansie 4600m
I mce - Daria Goszczurna w kategorii szkół ponadgimnazjalnych na 1200m
II m-ce - Agnieszka Maciaszek w kategorii szkół ponadgimnazjalnych na 1200m
II miejsce zajęła Agnieszka Maciaszek w kategorii open na dystansie 4600m
II m-ce - Dariusz Galoch w kategorii szkół ponadgimnazjalnych na  2000m
II miejsce zajął Wojciech Maciaszczyk w kategorii open na dystansie 4600m
III miejsce zajął Dariusz Galoch w kategorii open na dystansie 4600m
IV miejsce zajął Mateusz Frąckiewicz w kategorii open na dystansie 4600m
VIII m-ce - Kornelia Aniołkiewicz w kategorii szkół ponadgimnazjalnych na  1200m

Półmaraton Warszawski 28.03. 2011r. - Michał Urbanowicz XII miejsce

WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE LZS – WOLBÓRZ 29. 04. 2011
I miejsce w biegu na 1000m dziewcząt zajęła Edyta Konieczna
 I miejsce w biegu 2000 m dziewcząt zajęła Agnieszka Maciaszek
I miejsce w biegu 2000m chłopców zajął Damian Jonczyk
I miejsce w biegu na 3000 m chłopców zajął Dariusz Galoch
IV miejsce w biegu na 3000m chłopców zajął Wojciech Maciaszczyk

Mityng lekkoatletyczny z okazji 3 Maja w Sieradzu
I miejsce w biegu juniorów  na 600m zajął Dariusz Galoch
VII miejsce w biegu na 600m zajęła Dairia Goszczurna
III miejsce w biegu na 1000m zajął Mateusz Frąckiewicz
VII miejsce w biegu na 100 m zajął Mateusz Niezgodzki

Powiatowe biegi uliczne „Cała Polska Biega”  Zduńska Wola 13.05.2011 r.
I miejsce w biegu dziewcząt na dystansie 600m zajęła Edyta Konieczna
I miejsce na dystansie 600m chłopców zajął Błażej Kula
III miejsce na dystansie 600m chłopców zajął Karol Kusakiewicz
I miejsce w biegu na  dystansie 700 m dziewcząt zajęła Daria Goszczurna
II miejsce w biegu na dystansie 700 m  dziewcząt zajęła Agnieszka Maciaszek
III miejsce w biegu na dystansie 700m dziewcząt zajęła Róża Jagiełło
I miejsce w biegu na dystansie 800m chłopców zajął Michał Urbanowicz
II miejsce w biegu na dystansie 800m chłopców zajął Dariusz Galoch
III miejsce w biegu dystansie 800 m chłopców  zajął Matusz Frąckiewicz
IV miejsce w biegu na dystansie 800 m chłopców  zajął Wojciech Maciszczyk

XI Biegi przełajowe „ Bez Przemocy” o puchar burmistrza miasta i gminy Warta
- Rososzyca 14. 05. 2011r.

I miejsce w biegu na dystansie 1500m zajął Błażej Kula
I miejsce w biegu na dystansie 2000m zajął Damian Jonczyk
II miejsce w biegu na dystansie 2000m zajął Mateusz Frąckiewicz

Memoriał im. Ponomarienko i Majewskiego Łęczyca 14.05. 2011 r.

II miejsce w biegu na dystansie 1000m zajął Dariusz Galoch
III miejsce w biegu na dystansie 1000m zajął Michał Urbanowicz

Mistrzostwa powiatu zduńskowolskiego szkół ponadgimnazjalnych
im. Jerzego Kozłowskiego, Zduńska Wola 18. 05. 2011r.

100 m kobiet I miejsce zajęła Nyks Malwina
300 m kobiet I miejsce zajęła Agnieszka Maciaszek
600 m kobiet I miejsce zajęła Agnieszka Maciaszek
Pchnięcie kulą kobiet I miejsce zajęła Paulina Cichecka
300 m mężczyzn I miejsce zajął Mariusz Szymcza
1000m mężczyzn I miejsce zajął Damian Jonczyk

Łódź AZS -  23.05. 2011 – sztafety Vena Sport Festiwal

II miejsce zajęła drużyna chłopców
w sztafecie szwedzkiej w składzie:
Mateusz Niezgodzki, Mateusz Frąckiewicz, Mariusz Szymczak,
Dariusz  Galoch, Damian Jonczyk, Wojciech Maciaszczyk i Kamil Borowski


Bieg po Piotrkowskiej 22 .05.2011 r.

II m-ce w kategorii kobiet szkół ponadgimnazjalnych zajęła Agnieszka Maciaszek
III m-ce w kategorii mężczyzn szkół ponadgimnazjalnych zajął Dariusz Galoch
VI m-ce w kategorii mężczyzn szkół ponadgimnazjalnych zajął Damian Jonczyk
VIII m-ce w kategorii mężczyzn szkół ponadgimnazjalnych - Wojciech Maciaszczyk
IX m-ce w kategorii mężczyzn szkół ponadgimnazjalnych zajął Mateusz Frąckiewicz

Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimn. LZS – 27.05.2011 AZS Łódź

400m kobiet I miejsce zajęła Daria Goszczurna
800m mężczyzn II miejsce zajął Mateusz Frąckiewicz
800m kobiet III miejsce zajęła Agnieszka Maciaszek
1500m kobiet II miejsce zajęła Justyna Floriańczyk
1500m mężczyzn II miejsce zajął Dariusz Galoch
3000 m kobiet I miejsce zajęła Daria Goszczurna
5000 m mężczyzn I miejsce zajął Damian Jonczyk
rzut dyskiem kobiet II miejsce zajęła Karolina Przesmycka
pchnięcie kulą kobiet III miejsce zajęła Daria Leśniczak
pchnięcie kulą kobiet V miejsce zajęła Paulina Cichecka
200 m kobiet IV miejsce zajęła Malwina Nyks
200 m mężczyzn IV miejsce zajął Mateusz Nizgodzki
Pchnięcie kulą kobiet V miejsce zajęła Paulina Cichecka
Sztafeta kobiet 4x400m III miejsce ZSRCKU Wojsławice w składzie:
Marlena Michalska, Justyna Floriańczyk, Agnieszka Maciaszk i Daria Goszczurna
Sztafeta mężczyzn 4x 100m II miejsce ZSRCKU w składzie: Mateusz Niezgodzki, Mateusz Frąckiewicz, Adam Krysztofiak i Dariusz Galoch
Sztafeta mężczyzn 4x400m II miejsce ZSRCKU Wojsławice w sakładzie:
Dariusz Galoch, Mateusz Frackiewicz, Adam Krysztofiak, Adam Krysztofiak

Zborowskie Organizator UG. Zduńska Wola -  Cała Polska biega 28.05.2011 r.

Bieg na 1000m kobiet szkoły ponadgimnazjalne   
I m-ce  Justyna Floriańczk
Bieg na 1500m mężczyzn szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce zajął Damian Jonczyk
II miejsce zajął Dariusz Galoch
III miejsce zajęli:  Mateusz Niezgodzki i Mateusz Frąckiewicz
Kategoria open dystans 4000m
III miejsce Damian Jonczyk, II miejsce Dariusz Galoch
Pętla Rudnicka k/ Wielunia 29. 05. 2011r
Dystans 1200m III miejsce zajął Damian Rębacz

Mistrzostwa województwa młodzików 09. 06. 2011r. - AZS Łódż

I miejsce w biegu na 2000m zajął Karol Kusakiewicz

Mistrzostwa województwa LZS szkół gimnazjalnych
– Stadion MOSIRU  w Kutnie 10.06.2011r.

I miejsce w biegu na 600m zajęła Edyta Konieczna
I miejsce w biegu na 1000m zajął Błażej Kula
IV miejsce w biegu na 300m zajęła Patrycja Kowalczyk
IV miejsce w biegu na 1000m zajął Karol Rusakiewicz

PIŁKA SIATKOWA Chłopcy

(Trener: Zdzisław Olejnik i Tadeusz Parażka)

5 miejsce w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Seniorów
I miejsce w Turnieju w Sieradzu;
6 miejsce w rozgrywkach Ligi juniorów  ŁZPS w Łodzi


GRY ZESPOŁOWE dziewcząt

 
PIŁKA SIATKOWA

(Trener: Anna Płatek)

III m-ce  dziewczęta z II LO – rozgrywki powiatowe


(Trener: Marek Prucnal)

I m-ce  dziewcząt z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1
– rozgrywki powiatowe
IV m-ce  - rozgrywki rejonowe


PIŁKA KOSZYKOWA

(Trener: Anna Płatek)

I m-ce  dziewczęta z II LO
– rozgrywki powiatowe
II m-ce – rozgrywki rejonowe

             
PIŁKA NOŻNA

(Trener: Anna Płatek)

I m-ce dziewczęta z II LO
– rozgrywki powiatowe
II m-ce – rozgrywki rejonowe

(Trener: Zbigniew Zając)
                                                                                                                                                         
I miejsce w rozgrywkach ligi okręgowej juniorów
o Puchar Michałowicza i awans do ligi wojewódzkiej

V miejsce dziewcząt w powiecie zduńskowolskim

(Trener:Rafał Barton)

III miejsce w Turnieju o Puchar Starosty Zduńskowolskiego
VII miejsce w rozgrywkach ligi wojewódzkiej (na 14 zespołów)
II miejsce w Turnieju w Zduńskiej Woli
 
 
PIŁKA RĘCZNA

 (Trener: Aleksander Tymoczko)

Sekcja piłki ręcznej reprezentowała
I Liceum Ogólnokształcące w rozgrywkach powiatowych szkół średnich i zdobyła
I miejsce na szczeblu powiatu ( I LO)
III miejsce w zawodach rejonowych w Wieluniu;
III miejsce w powiecie zajęła drużyna z Gimnazjum nr 2;

(Trener: Anna Płatek)

II m-ce  dziewczęta z II LO – rozgrywki powiatowe


TENIS STOŁOWY

(Trener: Bogusław Fingas)

I miejsce dziewcząt PG3 w powiecie;
II miejsce chłopców na szczeblu powiatowym;
I miejsce chłopców -  Krzysztof  Fingas;
I i III miejsce w zawodach rejonowych -  Łask
VIII miejsce w zawodach wojewódzkich;
 

 


 

Sukcesy sportowe wychowanków
Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
w Zduńskiej Woli w roku szkolnym 2009/10
 

LEKKA ATLETYKA
 
(Trener Aleksander Fryze)
 
AZS ŁÓDŹ – 27.08.2009 ŁÓDŹKA MAŁA OLIMPIADA POD PATRONATEM PREZYDENTA ŁODZI
 
I miejsce w biegu na 60m zajął Mariusz Szymczak
II miejsce w biegu na 300m zajął Mariusz Szymczak
II miejsce w rzucie piłeczką palantową zajął Mariusz Szymczak
III miejsce w rzucie piłką lekarską zajął Damian Jonczyk
IV miejsce w biegu na 300m zajęła Marlena Pluskwa
 
Opole – 27-29.08.2009r. Igrzyska LZS
 
VII miejsce w biegu na 3000m zajęła Ewa Wawszczak
 
Zduńska Wola – Czwartek lekkoatletyczny 03.09.2009
 
I miejsce w biegu na 600m zajął Mariusz Szymczak
I miejsce w biegu na 600m zajęła Marlena Pluskwa
 
05.09.2009 Mityng Integracyjny w Zduńskiej Woli
 
I miejsce w biegu na 40m zajął Mariusz Szymczak
I miejsce w biegu na 800m zajął Damian Jonczyk
I miejsce w biegu na 1500m zajęła Ewa Wawszczak
 
10.09.2009r – Czwartek lekkoatletyczny 10.09.2009
 
I miejsce w biegu na 300m zajął Mariusz Szymczak
I miejsce w biegu na 600m zajął Damian Jonczyk
 
12.09.2009r. Mistrzostwa Makroregionu Centralnego w Kielcach
 
I miejsce w biegu na 600m zajął Mariusz Szymczak
IV miejsce w biegu na 1000m zajął Damian Jonczyk
IX miejsce w biegu na 600m zajął Karol Kusakiewicz
XI miejsce na 600m zajął Adrian Dobroń
X miejsce na 1000m zajął Mateusz Banasiak
 
18.09.2009r. Mistrzostwa Powiatu Zduńskowolskiego
w Indywidualnych biegach przełajowych
 
II miejsce w biegu dziewcząt na dystansie 1000m szkół gimnazjalnych zajęła Marlena Pluskwa
I miejsce w biegu chłopców na dystansie 1000m szkól gimnazjalnych
zajął   Mariusz Szymczak
II miejsce w biegu chłopców na dystansie 1000m szkół gimnazjalnych zajął Damian Jonczyk
I miejsce w biegu dziewcząt na dystansie 1000m szkół ponadgimnazjalnych zajęła Aleksandra Kujawa
III miejsce w biegu dziewcząt na dystansie 1000m szkół ponadgimnazjalnych zajęła Małgorzata Smolarek
I miejsce w biegu chłopców na dystansie 1000m szkół ponadgimnazjalnych zajął Mateusz Frąckiewicz
 
25.09.2009r. – Wolbórz – Mistrzostwa województwa łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.
 
VI miejsce w biegu na 1000m zajął Damian Jonczyk
VII miejsce w biegu na 1000m zajęła Aleksandra Kujawa
 
Zamość -26-27.09.2009r. Mistrzostwa Polski Młodzików.
 
XIX miejsce w biegu na 600m zajął Mariusz Szymczak
 
Wolbórz – 03.10.2009r. Ogólnopolskie Biegi Przełajowe LZS.
 
III miejsce w biegu na 3000m zajął Damian Jonczyk
V miejsce w biegu na 6000m zajął Michał Urbanowicz
VI miejsce w biegu na 1500m zajął Karol Kusakiewicz
XII miejsce w biegu na 2000m zajęła Justyna Maniewska
XIV miejsce w biegu na 4000m zajął Mateusz Frackiewicz
XVII miejsce w biegu na 2000m zajęła Małgorzata Smolarek
Vi miejsce w biegu na 5000m zajęła Ewa Wawszczak
 
11.10.2009r. Piotrków – Bieg Trybunalski
 
I miejsce w biegu na dystansie 7800m zajęła Ewa Wawszczak
III miejsce w biegu na dystansie 10400m zajął Michał Urbanowicz
 
Sieradz – 04.10.2009r. 50 Bieg ulicami Sieradza
 
I miejsce w biegu na 800m zajął Damian Rębacz
VII miejsce w biegu na 800m zajął Mikołaj Janiak
VI miejsce w biegu na 1500m zajęła Marlena Pluskwa
III miejsce w biegu na 2000m zajął Damian Jonczyk
IV miejsce w biegu na 2000m zajął Mariusz Szymczak
V miejsce w biegu na 3100m zajęła Ewa Wawszczak
VI miejsce w biegu na 7000m zajął Michał Urbanowicz
 
Węgierska Górka – 08.XI.2009r. – Cross Beskidzki
 
V miejsce na dystansie 5000m zajęła Ewa Wawszczak
VII miejsce na dystansie 5000m zajął Damian Jonczyk
IX miejsce na dystansie 3000m zajął Karol Kusakiewicz
 
XX Ogólnopolskie Biegi Niepodległościowe – Turek – 11.11.2009
 
II miejsce w biegu na dystansie 1500m zajął Mariusz Szymczak
II miejsce w biegu na 1200m zajął Błażej Kula
III miejsce w biegu na 3000m zajęła Aleksandra Kujawa
V miejsce w biegu na 800m zajął Damian Rębacz
V miejsce w biegu na 600m zajął Paweł Kowalski
VII miejsce w biegu na 1000m zajęła Marlena Pluskwa
VIII miejsce w biegu na 800m zajął Mikołaj Janiak
 
Bieg Sylwestrowy – Arturówek 31.12.2009r.
 
II miejsce w biegu na 9000m juniorek zajęła Aleksandra Kujawa
VII miejsce w biegu na 9000m seniorek zajęła Ewa Wawszczak
X miejsce w biegu na 9000m seniorów zajął Michał Urbanowicz
XII miejsce w biegu juniorów na 9000m zajął Mateusz Frąckiewicz
VI miejsce w biegu na 3000m zajął Mariusz Szymczak
XII miejsce w biegu na 3000m zajął Damian Jonczyk
XXII miejsce w biegu na 3000m zajął Karol Kusakiewicz
 

PIŁKA SIATKOWA
 
(Trener Zdzisław Olejnik oraz Tadeusz Parażka – prowadzą zajęcia
w roczniku 1991-1992 i 1989-1990)  
IV m-ce w gr. B w rozgrywkach  III Ligii Wojewódzkiej Juniorów
oraz awans do Finału Wojewódzkiego w którym zajęła IV miejsce.
 
PIŁKA NOŻNA
 
(Trener Zbigniew Zając – prowadzi zajęcia z chłopcami rocznik
1996 i młodsi.)
                                                                                                                                                          
Drużyna uczestniczyła w rozgrywkach ligowych w okręgu Sieradzkim.
Po rundzie jesiennej zajęła V miejsce.
Zespół rocznik 1996r i drużyna z  rocznika 1997r uczestniczyły w eliminacjach Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego
i obydwa zespoły zakwalifikowały się do finału
w Łodzi zajmującII miejsca.
W finałach w Łodzi zespoły zajęły VII miejsce.
 
 
(Trener Rafał Barton – prowadzi zajęcia w roczniku 1994.)
 
Zawodnicy PMOS uczestniczą w rozgrywkach ligi okręgowej Deyny.
Po rundzie jesiennej zajmują I miejsce z dorobkiem 25 pkt.
 
   
   (Trener Andrzej Mataśka – prowadzi zajęcia w roczniku 1995.)
 
Drużyna bierze udział w rozgrywkach kl. Michałowicz w okręgu OZPN SIERADZ.
Po rundzie jesiennej zajęła V miejsce w tabeli.
31.01.2010 drużyna uczestniczyła w Ogólnopolskim Turnieju Halowym
w Wieruszowie zajmując I miejsce.
 
Królem strzelców został Jakub Ratajczyk
Drużyna brała udział w rozgrywce Ligi Prezydenckiej w Zduńskiej Woli
zajmując IV miejsce.
 
PIŁKA RĘCZNA
 
(Trener Aleksander Tymoczko)
 
Sekcja piłki ręcznej reprezentowała I Liceum Ogólnokształcące w rozgrywkach powiatowych szkół średnich i zdobyła Puchar.
W zawodach w Wieluniu drużyna zajęła II miejsce w rejonie.
 
 
TENIS STOŁOWY
 
(Trener Bogusław Fingas)
 
Gimnazjada – Mistrzostwa Powiatu
 
I miejsce – S. Stodulski
III miejsce - D. Małoszczyk – w rejonie
II miejsce – powiat, dziewczęta
VI miejsce w rejonie
 
11.11.2009 Otwarty Turniej Międzypowiatowy
 
I miejsce – K. Fingas
II miejsce - S. Stodulski
III miejsce – D. Małoszczyk
II miejsce dziewcząt – P. Atłas (kategoria ponadgimnazjalne)
 
12.12.2009 Turniej Mikołajkowy
 
I miejsce - K. Fingas
II miejsce – S.Stodulski
III miejsce – D.Małoszczyk
 
02.01.2010r. Turniej Noworoczny
 
III miejsce – K. Fingas
 
 
 
Turniej z okazji "Święta Konstytucji 3 maja"
 
I miejsce: Krzyszto Fingas
II miejsce: Damian Małoszczyk
 
  
 
Krzysztof Fingas                                       Damian Małoszczyk
 
 
Turniej Powiatowy w PG nr 3 z okazji Festynu Rodzinnego "Poznajemy Europę"
 
Chłopcy
 
I miejsce: Damian Małoszczyk - PG nr 3
II miejsce: Krzysztof Fingas - PG nr 1
III miejsce: Krzysztof Pietrzak - PG n3
 
Dzięwczęta
 
I miejsce: Oliwia Rachwalak - PCKSR
II miejsce: Eliza Zmojska - PCKSR
III miejsce: Andżelika Swarzyńska
 
 
 
 
 

 




Sukcesy w roku szkolnym 2012/13

Sukcesy sportowe wychowanków
Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
w Zduńskiej Woli w roku szkolnym 2012/13
 
 
 
 Piłka nożna: 

•    IV m-ce po rundzie jesiennej w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej grupa juniora starszego z dorobkiem  15 punktów  -  trener: Rafał Barton
•    II m-ce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej rocznik 2005 w Piotrkowie Tryb. – trener Romuald Solarek   
•    II m-ce w Turnieju Piłki Nożnej dla osób z niepełnosprawnością zdobyła drużyna młodsza z Zespołu Szkół Specjalnych – trener Łukasz Zawada
•    III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej dla osób z niepełnosprawnością  zdobyła drużyna starsza  z Zespołu Szkół Specjalnych – trener Łukasz Zawada
•    IV m-ce w rozgrywkach Ligi Prezydenckiej w Piłkę Nożną zdobyła drużyna  z Zespołu Szkół Specjalnych – trener: Łukasz Zawada
 

Tenis stołowy:   
trener: Bogusław Fingas
 
Otwarty Turniej Tenisa  Stołowego- 5.X.2012r
•    I m-ce – Natalia Lider
•    II m-ce -  Piotr. Koloidziejczyk, Oliwia Rybczyńska
•    III m-ce -  Filip Maloszczyk.

Otwarty Turniej z Okazji Świetna Niepodległości  - 11.XI.2012
•    III m-ce – Natalia Lider, Krzysztof Fingas

Licealiada Turniej  w Tenisa Stołowego  - 28..XI.2012 w Zduńskiej Woli
•    I m-ce – Damian Maloszczyk, Krzysztof Fingas, Oliwia Rachwalak

Licealiada Turniej  w Tenisa Stołowego  - 22.I.2013 Zawody Rejonowe w Wieruszowie
•    III m-ce – Damian Maloszczyk, Krzysztof Fingas

Piłka siatkowa:
trener: Tadeusz Parażka

IV m-ce w rozgrywkach III Ligi Wojewódzkiej w piłce siatkowej z gwarancja gry  w rozgrywkach „play-off”.
III m-ce w rozgrywkach O Puchar dyrektora MOSIR Sieradz.


Piłka siatkowa:
trener Sławomir Szewczyk

Udział drużyny  w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów
 
Lekka atletyka
trener: Aleksander Fryze
 

 
Międzypowiatowe sztafetowe biegi przełajowe Memoriał mgr Mirosława Andrychowicza - Wojsławice – 26.09.2012r.
I miejsce w biegu kobiet 5x800m Aneta Swiniarska , Daria Goszczurna, Daria Puławska, Karolina Kępa i Agnieszka Maciaszek
I miejsce w biegu mężczyzn 5x1500m Arkadiusz Pietrasiak, Słupiński Damian, Szymczak Mariusz, Patryk Twardowski i Jonczyk Damian

Mistrzostwa powiatu zduńskowolskiego w  LA – MOSIR Zduńska Wola 17.09.2012
I miejsce w biegu 800m zajął Karol Kusakiewicz
II miejsce w biegu na 600m zajęła Daria Goszczurna

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego S Z S -Uniejów 28.09.2012r.
III miejsce w biegu na 1500mchłopców zajął Błażej Kula
V miejsce w biegu na 1200m dziewcząt zajęła Dorota Jachacz
VI miejsce w biegu na 1200m dziewcząt zajęła Edyta Konieczna
IX miejsce w biegu na 1200m dziewcząt zajęła Daria Goszczurna

Mistrzostwa powiatu zduńskowolskiego w sztafetowych biegach przełajowych 05.10.2012r
I miejsce sztafeta chłopców  10x1500m w składzie:
Dobiecki Kamil, Szymczak Mariusz, Pietrasiak Arkadiusz, Malinowski Dawid, Twardowski Patryk, Wilgocki Jakub, Feliniak Mateusz, Czyżak Hubert, Słupiński Damian, Dawid Walczak, Artur Dobiecki

Bieg Świętego Maksymiliana Zduńska Wola  PG.1 - 09. 10. 2012r.
Bieg na dystansie 1200m dziewcząt  I miejsce zajęła DARIA GOSZCZURNA
Bieg na dystansie 1200m II dziewcząt miejsce zajęła AGNIESZKA ŚNIEG
Bieg na dystansie 1200m dziewcząt III miejsce zajęła Dominika Bartos
Bieg na dystansie 1200m chłopców I miejsce zajął BŁAŻEJ KULA
Bieg na dystansie 1200m chłopców II miejsce zajął DAMIAN SŁUPIŃSKI
Bieg na dystansie 1200m chłopców III miejsce zajął JAKUB  WILGOCKI

06.10.2012r. – Wolbórz - XVII Ogólnopolskie biegi przełajowe LZS
I miejsce w biegu na dystansie 600m zajęła ANIELA SZEWCZYK
V miejsce zajął MICHAŁ URBANOWICZ  w biegu na dystansie 5000m
IX miejsce zajął SZEWCZYK ROBERT w biegu na dystansie 1500m
XII miejsce zajął PATRYK PAPUZIŃSKI w biegu na dystansie 600m
XX miejsce zajęła MICHALINA SZEWCZYK w biegu  na dystansie 600m

Liga biegów przełajowych TKKF Zduńska Wola –07.10.2012r.
SZKOŁY PODSTAWOWE I miejsce  Jachacz Kuba na dystansie 600m
II miejsce Papuziński Patryk na dystansie 600m                 
SZKOŁY GIMNAZJALNE I miejsce Jachacz Dorota na dystansie 1000m

III miejsce Szewczyk Robert na dystansie 1000m
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE I miejsce Jonczyk Damian na dystansie2000m
II miejsce Karol Kusakiewicz na dystansie 2000m
III miejsce Dawid Malinowski na dystansie 2000m
Bieg open  I miejsce  Michał Urbanowicz na dystansie 2500m
II miejsce Damian Jonczyk na dystansie 2500m
III miejsce Adam Mielczarek na dystansie 2500m

MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS WOJEWODZTWA ŁODZKIEGO W L A  SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I LKS - KLESZCZÓW 16.10.2012 r.   
Niezgodzki Mateusz zajął IV miejsce na dystansie 200m
Krysztofiak Adam zajął VIII miejsce w biegu na dystansie 200m
Frąckiewicz Mateusz zajął II miejsce w biegu na dystansie 800m
Galoch Dariusz zajął II miejsce w biegu na dystansie 1500m
Jonczyk Damian zajął I miejsce w biegu na dystansie 5000m
Maciaszczyk Wojciech IV miejsce w biegu na dystansie 5000m
Sztafeta mężczyzn 4X100m zajęła II miejsce w składzie  Nizgodzki Mateusz, Galoch Dariusz, Krysztofiak Adam i  Mateusz Frąckiewicz
Sztafeta mężczyzn 4X400m zajęła III miejsce w składzie: Jonczyk Damian, Frąckiewicz Mateusz, Maciaszczyk Wojciech i Galoch Dariusz       

Bieg o puchar dowódcy garnizonu Warszawa. Mrągowo 15-19.10.2012 r.
Bieg na dystansie 8000m I miejsce Michał Urbanowicz
Bieg na dystansie 3000m I miejsce Michał Urbanowicz

Liga biegów przełajowych TKKF Zduńska Wola 21.10.2012 r.
Szkoły podstawowe I miejsce Jakub Jachacz na dystansie 600m
II miejsce Patryk Papuziński na dystansie 600m
Szkoły gimnazjalne I miejsce Jachacz Dorota na dystansie 1000m
III miejsce Sylwia Kowalczyk na dystansie 1000m
III miejsce Robert Szewczyk na dystansie 1000m
Szkoły Ponadgimnazjalne  I miejsce Jonczyk Damian na dystansie 2000m                                              
II miejsce Karol Kusakiewicz i Dawid Malinowski  na dystansie 2000m
Bieg open   I miejsce Michał Urbanowicz na dystansie 2500m
II miejsce Damian Jonczyk na dystansie 2500m
Liga biegów przełajowych TKKF  Zduńska Wola - 18.11.2012
Szkoły Podstawowe I miejsce Jakub Jachacz I miejsce na dystansie 600m
II miejsce Patryk Papuziński na dystansie 600m
Szkoły Gimnazjalne I miejsce Dorota Jachacz  I miejsce dystansie 1000m
III miejsce Robert Szewczyk na dystansie 1000m
Szkoły Ponadgimnazjalne I miejsce Damian Jonczyk na dystansie 2000m
Bieg open I miejsce Damian Jonczyk na dystansie 2500m

II miejsce Michał Urbanowicz na dystansie 2500m
Międzypowiatowe sztafetowe biegi przełajowe 10x1500m – Sieradz 18.10.2012 r
III miejsce: Dobiecki Kamil, Czyżak Hubert, Malinowski Dawid, Jonczyk Damian, Wilgocki Jakub, Szymczak Mariusz, Twardowski Patryk, Pietrasiak Arkadiusz, Słupiński Damian, Walczak Dawid, Dobiecki Artur.


I Powiatowy Bieg Niepodległości Zduńska Wola – Strońsk - 11.11.2012r.

II miejsce w biegu na 10000m mężczyzn zajął Michał Urbanowicz
III miejsce w biegu 10000m mężczyzn zajął Damian Jonczyk
IV miejsce  w biegu na 10000m mężczyzn zajął Sylwester Urbanowicz




Zwycięstwa biegaczy z PCKSR

 



Sukcesy lekkoatletów




Lekkoatleci PCKSR nie zwalniają tempa




Wysoka forma lekkoatletów




Sukcesy sportowców z PCKSR

 



Nasi na Maksy Mili




Festiwal Kolęd i Pastorałek

W bardzo dobrym stylu nasi wychowankowie rozpoczęli rok 2016 biorąc udział w dwóch konkursach wokalnych. Pierwszy to XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Buczku 19 stycznia. Startujący w nim solista Norbert Kuświk, wychowanek instruktora Pana Tomasza Marciniaka, otrzymał nagrodę Grand Prix w swojej kategorii wiekowej. Następnie 23 stycznia miał miejsce Konkurs Kolęd i Pastorałek w Ozorkowie gdzie wychowankowie PCKSR i Pana Tomka zajęli kolejno :
I miejsce – zespół wokalny A Vista,
II miejsca – solistka Lena Wasilewska i solista Norbert Kuświk,
III miejsce – zespół wokalny Tremolo oraz wyróżnienie solistka Agata Juszczak.
Składamy wszystkim nagrodzonym serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.




Kolejne sukcesy wychowanków PCKSR.

 

12.03.2016 odbył się Międzypowiatowy Konkurs Wokalny „Muzyczne potyczki” w Ozorkowie na którym wokaliści, podopieczni Pana Tomasza

Marciniaka, pokazali swój kunszt i zdobyli wiele nagród.

W swoich kategoriach wiekowych –

- I miejsce zdobył zespół wokalny A Vista i solistka Weronika Trzcińska

- II miejsce zdobyła solistka Patrycja Przybysz

- III miejsce zdobyła solistka Aleksandra Troszczyńska

a wyróżnienia otrzymali : Lenka Wasilewska, Zuzanna Stefaniak, Julia Stasiak i Agata Juszczak.

Gratulujemy osiągnięć wychowankom PCKSR i ich instruktorowi i czekamy na kolejne sukcesy.

 

 




XI Wojewódzki Bieg Pamięci św. Jana Pawła II

Uczestnicy zajęć z Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli trenera Aleksandra Fryze, brali...

Opublikowany przez PCKSR Zduńska Wola na 11 kwietnia 2016



I ZNOWU SUKCES




ODZNAKA HONOROWA ZA ZASŁUGI DLA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO




Otwarte mistrzostwa Aleksandrowa Łódzkiego




DIAMENT CUP 2017 dla zawodników urodzonych w roku 2004 i młodszych.




Turniej Diament CUP- rocznik 2005






Google+